Yorumlar
3. Sn Deneme
SINAVLAR ► Deneme Sınavları
Türkçe
Matematik
Hayat Bilgisi
Ebat : 19x27 cm
Kapak : 115gr kuşe
İç Sayfalar : 70gr 1. hamur

İlkokul Deneme Sınavları: Her ay bir adet deneme sınavı yapılacaktır. Denemelerde geriye dönük konulardan sorular sorulacaktır. İleri konulardan soru sorulmayacaktır. Böylece öğrencilerin ilk önce gördüğü konular da sıcak tutulmuş olacaktır. Denemelerdeki soru sayıları ve müfredat MEB’ in standartlarına uygun hazırlanacak ve bütün denemeler dört renk olarak basılacaktır.

Orta Okul Deneme Sınavları: 5, 6 ve 7. Sınıflarda altışar adet deneme yapılacaktır. Denemelerde altı dersin her birinden 15 soru sorulacak. Yani 90 soru üzerinden sınav kitapçığı oluşturulacaktır. 8. Sınıflarda MEB’ in yeni sınav modeline uygun üretim yapılacak. Her dersten ayrı sınavlar hazırlanacak. Denemler modüler sistemde üretildiği için isteğe bağlı olarak iki ya da tek oturum şeklinde de uygulama imkânı olacaktır. İstenirse ders ders uygulama da yapılabilecektir. Sınav içeriği anlatılan konu ve kazanımlardan MEB’in müfredatına uygun olarak hazırlanacaktır.  

Baskı Tarihi: Kurum deneme sınavına kendi isim ve logosunu bastırmak istiyorsa siparişlerini bu tarihten önce vermek durumundadır. Kurum isimleri siparişle eş zamanlı e-mail olarak gönderilecektir. Kurum ismi, ancak 100 takım sipariş verildiği takdirde mümkün olacaktır.

Sınav Uygulama Tarihi: Broşür ve sitemizde belirtilen tarihtir. Sınav yapacak kurumların, bu tarihleri dikkate alarak sınav takvimlerini oluşturmalarını öneriyoruz. Bunlara dikkat edildiği takdirde sınav takvimimiz sağlıklı şekilde işleyecektir. Aksi hâlde bazı sıkıntıların olması muhtemeldir.

Sınavla İlgili Hususlar: Denemelerin sağlıklı değerlendirilebilmesi için öncelikle doğru optik formların kullanılması gereklidir. 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıflar için Coşku Yayınları tarafından gönderilen optik formlar kullanılmalıdır. Sınavı ders ders uygulayan kurumlarımız A5 ebadındaki optik formu, iki ya da tek oturumda yapacak kurumlar ise A4 ebadındaki optik formu kullanacaklardır. Her oturum için ayrı optik form verilecektir. Diğer bir husus da kodlamaya ilişkin hataların olmaması gerekir. Her öğrenci okul kodunu optik formun ilgili yerine hatasız kodlamalıdır.

*** Okul numarasını kodlamayan öğrenciler, sınav sonucunu internetten göremezler. Bu öğrencilere sistem otomatik olarak numara vereceği için öğrencilerimiz ancak bu numarayı girdiği takdirde sınav sonucunu görebilir. Öğrenciler kendilerine sistem tarafından verilen numarayı sınav sonuç listesinden alabilirler.

Değerlendirme: Deneme sınavlarının okunması yerel, değerlendirme ise merkezî olarak yapılacaktır. Yani sınavı her bayi kendisi okuyarak sonuçları merkezimize gönderecektir. Böylelikle bütün öğrencilerimizin başarısı aynı sınavla görülmüş olacaktır. Sınav sonrasında her öğrenci için sınav sonuç karnesi bayilerimiz tarafından kurumlara verilecektir. Sınav sonuç listelerini kurumlar kendilerine verilecek, şifreleri kullanarak sitemizden alabileceklerdir.

Kurum Şifreleri: Her kuruma özel kullanıcı adı ve şifre bayilerimiz tarafından verilecektir.

Kurumlar www.cosku.com sitemizde farklı analizlerin yapıldığı sınav sonuçlarını kendileri alabilecektir. Sınav analizleri ile öğrencilerimizin eksik kalan yönleri belirlenecek ve onların eksikliklerinin giderilmesi mümkün olabilecektir. Ayrıca öğrenci ve velilerimiz sınav sonuçlarını sitemizden takip edebileceklerdir.

*** Velilerimiz için herhangi bir şifre verilmeyecektir. Sitemizin ilgili bölümünden sonuçları alabileceklerdir.

Diğer Denemeler
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN : 3. Sınıf Deneme Sınavları
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
115gr kuşe - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :
Kendinden kapaklı - 70gr 1. hamur Sayfa
ISBN :