Coşku ATU
Coşku ile İnteraktif Eğitime Geçin
Coşku Akıllı Tahta Uygulaması (ATU) ile derslerinizi akıllı tahta ya da bilgisayar aracılığıyla daha rahat anlatın. ATU’nun interaktif yapısıyla derslerinizi daha verimli ve eğlenceli hale getirin.
Zamanı dolan flash belleklerinizi bu programı yükleyerek güncelleyebilirsiniz
60 Adet
Konu Anlatımlı Kitap
Coşku ATU kitaplığında 1. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm konu anlatımlı kitaplar sizi bekliyor. Dilediğiniz kitabı internet sitemizden ücretsiz indirerek kullanabilir veya flash disk’inize kopyalayabilirsiniz.
Öğrencilerin İlgisini Tek Noktada Toplayın
Perde aracı öğretmenlere büyük kolaylık sağlıyor. Bu araç ile kitaptan seçtiğiniz konu anlatımlarının ya da soruların istediğiniz kısmını gizleyebilirsiniz. Perde aracı sayesinde ders anlatırken öğrencilerin ilgisini tek bir noktaya toplayarak derslerinizin verimini arttırabilirsiniz.
HEMEN İNDİR seçeneğini tıklayarak üyelik girişi yapabilir ve Akıllı Tahta Uygulamalarını indirebilirsiniz.
Kullanışlı Arayüz
Coşku ATU’nun araçlar menüsünde yer alan kalem aracı ile not tutarken, büyültme- küçültme aracıyla seçtiğiniz alanı istediğiniz boyuta getirebilir, sayfa seçme aracı ile de dilediğiniz sayfaya giderek interaktif eğitimin kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.
Kendi Sunumunuzu Hazırlayın
Sunum modülü ile dilediğiniz kitaptan sadece anlatmak istediğiniz bölümleri bir araya getirebilir, hazırladığınız sunumları kaydedebilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Kitaplardaki Bölümleri İstediğiniz Alana Taşıyın
Seçim aracı ile Coşku ATU içinde yer alan kitaplardan istediğiniz bir bölümü uygulama yardımı ile başka boş bir alana taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız bölüm üzerinde not tutabilir, tuttuğunuz notları silebilirsiniz.
Daha Eğlenceli Dersler İşleyin
Coşku ATU “kitap yükle” bölümünden istediğinizi seçip, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz kitap üstünde notlar alabilir, ilgili bölümleri yeni bir ekrana taşıyabilirsiniz. Kitap modülünde yer alan araçlar kısmı sayesinde ders anlatmayı, ders işlerken öğrencilere not tutturmayı ve soru çözmeyi daha etkili hale getirebilir ve böylelikle ders süresini daha verimli kullanabilirsiniz.
"Nasıl Kullanılır?" Filmini İzleyin